МІКРОЗАЙМ - ЦЕ:

«Швидкі кредити» зручні для багатьох споживачів, адже їх можна оформити дуже швидко і без зайвої тяганини.

Швидка обробка заявок

Подайте онлайн-заявку. Протягом 15 хвилин, гроші прийдуть на карту. Не потрібно нікуди виходити. Оформлення кредиту в будь-якому місці.

Доступно

Працюємо 24/7, по всій Україні. Достатньо мати паспорт, код (ІНН) і доступ до інтернету. Без поручителів, від 18 до 70 років.

Просто

Відкрита схема погашення. Закрити кредит можна у зручний час – легко і вигідно. Ми на зв’язку: на сайті, в соц. мережах, на телефоні.

Вигідно

Вигідний відсоток – 1.9% в день від суми позики. Прозора комісія. Відкриті виплати. Доступне часткове і дострокове погашення кредиту.
Онлайн заявка

Отримати мікрозайм легко!

Через 15 хвилин прийде СМС-підтвердження заявки.
Відправити заявку на мікропозику

Заповніть
заявку

Отримати СМС-мікропозику

Отримайте
СМС-підтвердження

Отримати мікропозику на картку

Отримайте
кошти

Як погасити мікрозайм?

Обирайте, як вам зручніше його погасити:
Онлайн на сайті.

Не потрібно нікуди ходити, не потрібно ні з ким говорити. У вас буде особистий кабінет, де легко все зробити самостійно.

Інтернет-банкінг через ваш банк.

Реквізити для погашення можна отримати в особистому кабінеті на нашому сайті.

У відділенні будь-якого банку за нашими реквізитами.

Перевіряйте суму і реквізити перед відвідуванням банку.

У терміналі самообслуговування.

Такий термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

У наших відділеннях, що працюють по всій Україні.

Обирайте найближче до Вас на карті у розділі «Адреси відділень».

Отримати гроші

Мікрозайм онлайн

Умови мікрокредитування
Мінімальний термін користування послугою – 65 днів. Максимальний – виконання позичальником зобов’язань перед компанією.
693,5% - максимальний відсоток в рік.
Скористатися послугами компанії можна лише на підставі договору. Термін дії договору закінчується по виконанню Сторонами взятих зобов’язань.
У випадках недотримання зобов’язань Позичальник несе фінансову відповідальність:
• Можливе відкриття процесу по примусовому стягненню боргу в рамках судового порядку.
• Передбачене надання права вимоги боргу до третіх осіб.
З моменту прострочки – починає рахуватися пеня, в розмірі 1% від тіла простроченого кредиту кожного дня користування. Нарахування відбувається з початку прострочки. Нарахування пені закривається при умові, що Позичальник погасив позику та сплатив суму користування.
Нарахування відсоткової ставки за рік:
Наприклад, позика складає 1 000 грн. Послуга коштує 19 грн/день. Це дорівнює стандартній ставці – 1,9%/день. А значить річна відсоткова ставка (APR) складає – 693,5%.
Зразок нарахування загальної вартості кредиту:
Позика дорівнює 1 000 грн. Це є тіло. Термін користування – 90 днів. Отже, 1 000 грн множимо на 1,9% і результат множимо на 90 днів. Отримуємо 2 710 грн.
Вимоги для продовження дії договору позики:
Позикою можна користуватися необмежений термін в рамках договору. Але при умові, що здійснюється оплата % за користування позикою кожні 10 днів.
Онлайн кредити на вашу картку за 15 хвилин
Гроші в борг можна брати двома способами: готівкою або на банківську картку. Достатньо зайти на сайт і відправити заявку на кредит. Оформляючи заявку на сайті, в першу чергу, економиться час. Оформити онлайн-запиту не займе у вас багато часу. Запит розглядається миттєво. А через 15 хвилин необхідні кошти надходять на вашу картку. Необхідно лише заповнити заявку, згідно всіх умов, затверджених у компанії. Вам достатньо підключитися до Інтернету. Місцезнаходження не має значення. Ви можете бути вдома, в офісі, в кафе або на прогулянці в парку. Система кредитування максимально спрощена і прозора. Це заощаджує час і ресурси наших клієнтів. Оформлення кредиту передбачає декілька пунктів. Реєстрація на сайті. Вибір необхідної суми від 200 до 15 000 грн, термін погашення кредиту – мінімальний це 65 днів, максимальний – до виконання всіх умов з боку позичальника. Необхідні кошти надходять в день звернення. Щоб отримати кредит – потрібно мати карту банку для фінансових операцій в національній валюті України (гривня). Мікрокредитування – гарантує безпечне отримання грошей для вирішення абсолютно різних життєвих ситуацій.
Наші клієнти отримують найкращі умови
Ми пропонуємо взяти гроші в борг на вигідних умовах. Оформити заявку можна на сайті онлайн або в одному з відділень: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ (Дніпро), Суми, Житомир, Рівне, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Вінниця, Кіровоград, Кривий Ріг, Маріуполь і т.д. Якщо швидко потрібні гроші. Ми за 15 хвилин відправимо необхідні кошти з комфортними умовами оформлення кредиту. Незалежно від вибраного способу оформлення кредиту – ваша заявка буде негайно оброблена і кошти надійдуть за 15 хвилин. Повторні заявки обробляються ще швидше – за 5-10 хвилин.
Отримати необхідні гроші без довідок про доходи
Ми надаємо кредити громадянам України без довідок про доходи. Навіть робота неофіційна – це не перешкода для оформлення заявки на кредит. Достатньо надати дані паспорта та ІПН (ідентифікаційний код). Єдине обмеження – вік має складати від 18 до 70 років. Всі громадяни України мають змогу отримати кредит. Не має значення соціальний статус, зайнятість тощо. Швидкий мікрокредит без зайвих документів про доходи надається або у відділеннях компанії, або надсилається на картку. Вся процедура займає 15 хвилин. І отримані гроші можна витрати на власні цілі протягом указаного терміну, що зазначається в угоді. Ви отримуєте гроші без бюрократичної тяганини, застав, поручителів і довідок. Наші умови прозорі та вигідні.
Гроші в борг під вигідний відсоток
Наша компанія дає змогу кожному українцю отримати потрібні кошти. Онлайн або у відділенні філії компанії. Отримані гроші можна використовувати на власні цілі на максимально сприятливих умовах договору. Визначившись з найближчим відділенням, потрібно оформити письмове звернення і в той самий день – отримати гроші. Якщо оформляєте заявку на сайті – можна отримати гроші двома способами. Сходити забрати у відділенні або на банківську картку. Компанія турбується про кожного клієнта. Пропонуються різноманітні способи і варіанти мікрокредитування. В зручний час клієнта.
Погашення оформленого кредиту
Якщо терміну на використання кредитних коштів мало – можна продовжити період користування без штрафних санкцій за прострочку. При своєчасному погодженні – достатньо погасити суму кредиту і нарахованих за неї прозорих відсотків. Якщо ви дотримуєтесь всіх умов – ви ніколи не переплатите. Послуга пролонгації кредитного періоду доступна в будь-який час. Просто потрібно заключити додаткову угоду. Також, якщо потрібно – передбачена можливість погашення суми кредиту завчасно. Закриття кредиту на сайті забирає кілька хвилин. Крім погашення на сайті, можна закрити користування послугою у наших відділеннях, банківських відділеннях, терміналах самообслуговування.
Переваги кредитів
Ми позичаємо гроші на абсолютно різні цілі. Доступ до послуги має кожен повнолітній громадянин України. Наші головні переваги – мінімум документів для подання заявки, низький та прозорий відсоток за користування необхідної суми. Ви маєте змогу розпоряджатися отриманими грошима як вам заманеться. Якщо вам потрібна консультація – напишіть операторам в онлайн-чат сайту, або зателефонуйте, або замовте зворотний дзвінок чи напишіть в соціальних мережах. Наші фахівці проконсультують по всім актуальним запитанням.

Потрібні гроші, а їхати у відділення банку або МФО немає можливості? Всім Гроші вирішить це питання протягом 15 хвилин! Щоб отримати мікропозику онлайн на карту, Вам не доведеться кудись їхати. Забудьте про черги, довідки і незручності, тепер брати позику готівкою стало простіше. Що вам для цього знадобиться? По-перше, підключитися до мережі Інтернет і знайти в пошуку «Всім Гроші». По-друге, заповнити кредитну заявку на сайті компанії, вказавши бажану суму кредиту.

Мікропозика онлайн - як це працює?

Для отримання моментального кредиту через інтернет необхідно самостійно заповнити анкету з точним зазначенням Ваших даних. Зробити це можна в будь-який зручний час без прив'язки до графіка роботи банківської установи, без метушні, паперової тяганини, в комфортній для вас обстановці. На оформлення мікропозики онлайн знадобляться лічені хвилини, оскільки клієнт позбавлений необхідності заповнення купи документів, взаємодії з персоналом банківського відділення або МФО. Це особливо актуально в тих реаліях, в яких сьогодні живе увесь світ. Все обслуговування клієнтів звелося до формату онлайн і у цьому є свої переваги.

Мікропозики онлайн - два кроки до мети

Щоб ваш кредит 100% схвалили і миттєво нарахували гроші на карту, уважно заповніть заявку на сайті. Приділіть цьому етапу зовсім трохи вільного часу, все інше вже справа техніки. За умови правильно оформленої заявки мікропозику ви отримаєте вже через 15 хвилин на свою банківську карту. Без фото і без дзвінка оператора - вигідні переваги, які полегшують життя позичальника і компанії, що видає кредит.

Якщо ви хочете вирішити свої тимчасові проблеми з грошима і поліпшити фінансове становище, миттєві мікропозики онлайн - вихід зі складних життєвих обставин. При повній відповідності заповненої заявки з прийнятими умовами компанії клієнт без будь-яких додаткових дзвінків оператора і підтвердження особи отримає схвалення на переказ кредитних коштів.

Маючи в своєму розпорядженні стабільне підключення до мережі Інтернет, в моменти фінансових труднощів Ви завжди можете розраховувати на допомогу Всім Гроші. Необхідна сума мікропозик прийде на банківську карту миттєво, незалежно від вашого місця розташування і часу доби.

Система кредитування Vsim Groshi - інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні. Це дозволяє надавати клієнтам якісний сервіс, комфортне обслуговування і максимально швидкий розгляд заявок.

Оцініть і Ви зручність оформлення мікропозик онлайн на нашому сайті!

Три простих кроки - і гроші в кишені! До поліпшення добробуту залишилося всього 3 кроки:

  1. Реєструйтеся на сайті.

  2. Вкажіть суму позики в діапазоні від 500 до 15000 грн.

  3. Вкажіть термін погашення кредиту.

Для отримання швидкої мікропозики онлайн клієнту знадобиться карта в національній валюті будь-якого українського банку.

Всім Гроші - максимум комфорту, мінімум вимог!